Rezervujte si procedúru

  Alebo môžete využiť telefonickú rezerváciu
  0951 750 700
  Rezervácia

  Laserové epilácie

  Snívate o hladkej pokožke? Laserová epilácia predstavuje jediný spôsob, ako sa neželaného ochlpenia zbaviť natrvalo. Vyrieši estetické nedostatky, no aj problémy so zarastaním chĺpkov či podráždenou pokožkou po častom holení alebo depilácii.
  Na epiláciu využívame najmodernejší LED diódový epilačný laser. Vďaka nemu vám dokážeme poskytnúť efektívnejšie, rýchlejšie a trvalejšie ošetrenie. Pocit hladkej pokožky si tak budete môcť užívať už po niekoľkých sedeniach.
  Cenník procedúrRezervovať termín

  Prečo absolvovať laserovú epiláciu práve u nás?

  Odborné
  skúsenosti
  Estetickej medicíne sa venujeme už niekoľko rokov. Používame len kvalitné certifikované prístroje.
  Diskrétny
  prístup
  Môžete sa spoľahnúť na našu diskrétnosť. K našim spokojným klientom patria ženy aj muži.
  Najmodernejšie
  techniky
  Používame najúčinnejší laser na trhu. Vďaka nemu je ošetrenie rýchlejšie a efektívnejšie.
  Príjemné
  prostredie
  Naše centrum je zariadené tak, aby ste si oddýchli pri každej procedúre. Vždy odídete zrelaxovaní.

  Časté otázky našich zákazníkov

  Pri laserovej epilácii sa snažíme vypáliť vlasové folikuly chĺpkov v ošetrovanej oblasti. Čierna cibuľka chĺpku priťahuje laserové záblesky, ktoré ju spália a zničia. Chĺpok potom už nikdy nenarastie. Aj keď môže takýto zákrok znieť odstrašujúco, ide o takmer bezbolestnú procedúru. Môžete cítiť len mierne štipnutie v momente laserového impulzu, závisí to však od miesta epilácie a citlivosti vašej pokožky. 

  V minulosti sa na epiláciu používali IPL či alexandritové lasery, ktoré však už preskočili modernejšie technológie. My používame najmodernejší LED diódový epilačný laser CooLite Pro+Evo, vďaka ktorému rýchlejšie dosahujeme trvalé a efektívne výsledky epilácie. 

  Počas zákroku budete pohodlne ležať a dostanete ochranné okuliare pred zábleskami. Laser prispôsobíme vášmu fototypu pokožky, čím predídeme jej podráždeniu a dosiahneme efektívnejšie výsledky. Zákrok trvá od niekoľkých minút až po približne hodinu, záleží od veľkosti epilovanej plochy. Po epilácii môžete ihneď odísť a pokračovať vo vašom bežnom dni, nakoľko zákrok neobmedzuje v pohybe ani v iných aktivitách.
  Minimálne 4 týždne pred laserovou epiláciou by ste nemali absolvovať depiláciu voskom, depilačným strojčekom ani žiadnou inou depilačnou formou. Pre dosiahnutie najlepšieho efektu je totiž vhodné, aby boli vlasové cibuľky chĺpkov čo najstaršie a najhrubšie. Vtedy cibuľky najlepšie pohltia laserový záblesk, vďaka čomu budú zničené.

  Príprava na samotný zákrok je veľmi jednoduchá. Príďte s dohladka oholenou pokožkou na mieste epilácie. Odporúča sa tiež, aby pokožka nebola opálená, a teda čo najsvetlejšia.
  Epilovaná pokožky by nemala byť opálená. Taktiež sa neodporúča vystavovať slnku pokožku po epilácii. Ideálnym časom na epiláciu je preto jeseň až zima, kedy je pokožka svetlejšia a nie je vystavovaná častému slnečnému žiareniu. Pre dosiahnutie želaného efektu odporúčame absolvovať 7 ošetrení. Medzi jednotlivými zákrokmi by mal byť dodržaný interval 4 – 8 týždňov.

  Laserová epilácia nie je vhodná tehotné ženy, epileptikov, pacientov s kožnými ochoreniami ako je psoriáza, dermatitída či alergia na svetlo, no ani pre ľudí s kardiostimulátorom, vysokým krvným tlakom či s veľmi intenzívnym opálením.
  Pokožka môže byť po epilácii začervenaná, podráždená, či dokonca mierne opuchnutá. Tieto sprievodné príznaky by mali ustúpiť do 1 – 2 dní. Počas tejto doby odporúčame veľmi šetrne sa starať o pokožku – sprchovať sa len krátko, ideálne bez použitia kozmetických prípravkov. 

  Ak je to nutné, použite prípravky určené na citlivú pokožku. Taktiež by ste sa krátko po zákroku nemali opaľovať, a teda nevystatovať pokožku priamemu slnečnému žiareniu.

  Cenník procedúr

  Horná pera
  10 €
  Brada
  19 €
  Krk
  19 €
  Líca
  19 €
  Bokombrady
  14 €
  Prsné dvorce
  14 €
  Podpazušie
  25 €
  Bikiny komplet
  50 €
  Bikiny klasik
  35 €
  Zadok - sedacia časť
  39 €
  Zadok - análna oblasť
  25 €
  Predkolenia
  50 €
  Stehná
  70 €
  Celé dolné končatiny
  110 €
  Predlaktie
  39 €
  Celé horné končatiny
  69 €
  Prsty na rukách
  5 €
  Prsty na nohách
  5 €
  Chrbát
  80 €
  Ramená
  59 €
  Krížová oblasť
  29 €
  Hrudník
  59 €
  Brucho komplet
  59 €
  Linea alba
  15 €
  Oblasť bikín - u mužov
  40 €

  Rezervujte si laserovú procedúru

   Alebo môžete využiť telefonickú rezerváciu
   0951 750 700

   Kontaktujte nás

   Mariánska 566/47, Prievidza
   info@puresan.sk
   0951 750 700
   cross